Elektryk lub Elekrtonik - atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki urlopowe i świąteczne, zakwaterowanie

Stawka

2 000.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Berlin , Gütersloh , Bielefeld , Niemcy

Opis stanowiska

Niemiecka firma J.I.T. Personalservice GmbH poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Elektryk i Elektronik

Miejsce pracy: Niemcy.

Wymagania:

  • dobra/ komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w zawodzie
  • prawo jazdy kat B
  • własny środek transportu - samochód
Nasze świadczenia, nasza obietnica dla Ciebie:
  • Wynagrodzenie 2000 - 25000 Euro netto na miesiąc, zgodnie z układami zbiorowymi pracy iGZ-DGB (obecna wersja)
  • Dodatkowe, ponadnormatywne wynagrodzenie, dodatki, premie branżowe, minimalne stawki branżowe
  • Indywidualne umowy płacowe
  • Interesujące, zróżnicowane i indywidualne możliwości zatrudnienia
  • Długoterminowe zatrudnienie, z opcją na przejęcie
  • Nieograniczony czas pracy z pisemną umową o pracę
  • Dodatkowe świadczenia urlopowe i świąteczne zgodnie z układem zbiorowym pracy
  • Wypłata wynagrodzenia zgodnie z układem zbiorowym pracy w przypadku braku zatrudnienia
  • Zwrot kosztów podróży, np. na noclegi/dojazdy/wyżywienie
  • Dotacja na pracownicze programy emerytalne (bAV)
  • Bezpłatne i stałe dostarczanie osobistej odzieży ochronnej
  • Organizacja zakwaterowania na miejscu pracy, bez względu na lokalizację
  • Regularna osobista i wysokiej jakości opieka na miejscu
  • Osobisty prezent urodzinowy od JIT
  • I wiele innych

Dodatkowe informacje:
Kandydatów zainteresowanych ofertą na jedym ze stanowisk pracy prosimy o przesłanie CV w j. polskim lub niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Dziękujemy Wszystkim za przesłane aplikacje, będziemy kontaktować się z osobami spełniającymi powyższe wymagania.

Kontakt w języku polskim

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.