Elektryk - Elektromonter - Holandia

Lokalizacja

Amsterdam , Holandia

Opis stanowiska

Montaż instalacji elektrycznej m.in. trasy kablowe, montaż gniazdek, oświetlenia oraz wykonywanie prac przyłączeniowych.

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia SEP

Nasza oferta

  • Umowę o pracę na polskich warunkach (po okresie próbnym, umowa na stałe)
  • Zakwaterowanie w dobrze wyposażonych pokojach, max 2 osobowych, opłacane przez pracodawcę
  • Dowóz do pracy samochodami służbowymi
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10 każdego miesiąca
  • Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności: meldunkowych, urzędowych poza granicami kraju, jak i również wsparcie przy odzyskaniu podatku
  • Dodatkowe premie za polecenie pracowników
  • Praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesny sprzęt i narzędzia - standardy zachodnie, wysokiej klasy odzież robocza,
  • Płatny urlop w zależności od stażu pracy, liczony od pełnego wynagrodzenia
  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego – praca w polskich brygadach
  • 500 euro dodatku za znajomość angielskiego i doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty