Elektryk/ Elektromonter – 2675,00 EUR netto – NIEMCY- 18069 Rostock/ Berlin

Lokalizacja

Rostock , Niemcy

Nasza oferta

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401
ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! nr. Certyfikatu KRAZ 401

Dla naszego klienta w Rostoku oraz Berlinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Elektryk/Elektromonter

Co oferujemy?

Wynagrodzenie 2675,00 EUR miesięcznie/ € 2750,00 po 3.miesiącach
- dodatek za dojazdy do domu: EUR 150 tygodniowo netto (€ 600 miesięcznie)
- dodatek do kosztów noclegu: EUR 20 za każdy dzień roboczy (około € 440 miesięcznie)
Możliwość nadgodzin
Bezpłatne prywatne ubezpieczenie od pracodawcy w czasie pracy i w czasie wolnym
Premie od € 25,00 do € 200,00 po 3., 6. i 12 miesiącach
Premię wakacyjną 30.06 i bożonarodzeniową 30.11 (po okresie próbnym)
€ 100,00 zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy po 4 tyg. (jednorazowo)
€ 200,00 za polecenie kolejnego pracownika (pod warunkiem minimum 4 tyg. okresu zatrudnienia)
Cykliczne podwyżki
Możliwość odliczenia od podatku części kosztów paliwa: € 0,35/ za każdy km (do 20 km dziennie) około € 6,00 dziennie
Brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
Dodatki za prace zmianowe
Dodatki urlopowe oraz świąteczne
Regularne zaliczki (w każdym tygodniu w środę/ jeśli jest taka potrzeba)
Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę maksymalnie do 20 km od miejsca pracy
(pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu) maksymalny koszt: do 150,00 tyg.

Zakres obowiązków:

Praca na wysokości
Kompletna instalacja i uruchomienie, w tym serwis komponentów elektrycznych i mechanicznych
Instalacja systemów domofonowych, elementów szybu, oddymiania szybu
Pomoc dla firm zewnętrznych
Czyszczenie szybów
Są to instalacje dźwigowe. Prace należy wykonywać w kabinie windy, należy nosić kask.
Praca od 7.00-15.45

Nasze oczekiwania:

Znajomość języka niemieckiego (min. komunikatywna)
Doświadczenie zawodowe
Własne auto

Informacje dodatkowe:
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.