Elektryk budowlany

Stawka

16.80
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Francja

Opis stanowiska

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 16998)

GRH Polska we współpracy z francuską firmą poszukuje elektryka do prac remontowo-budowlanych na śródziemnomorskiej wyspie.

Miejsce pracy: Sartène, Francja

Czas pracy: "od zaraz" - możliwa długoterminowa współpraca

Gwarantujemy:

  • Stawkę całkowitą w wysokości od 16,80 euro/h + dodatkowo płatne nadgodziny (+25%, +50%) + ekwiwalent żywieniowy
  • Ekwiwalent żywieniowy (dieta) w wysokości 10,50 euro za każdy roboczodzień
  • Polską umowę o pracę tymczasową i comiesięczne wpłaty na konto bankowe
  • Zapewnione darmowe zakwaterowanie oraz narzędzia do pracy
  • Pakiet bonusów: zwrot kosztów wyjazdu, premia za polecenie
  • Pomoc w dopełnieniu formalności

Wymagamy:
  • Praktycznego doświadczenia na tym stanowisku (min. 5 lat)
  • Chęci i determinacji do pracy
  • Komunikatywnej znajomości języka francuskiego lub włoskiego lub portugalskiego

Zakres pracy:
  • Kompleksowe prace elektryczno-montażowe w nowo budowanych i remontowanych willach (niskie i wysokie napięcia)
  • Czytanie planów technicznych, zarządzanie dostawami materiałów

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

Kontakt: +48 515 472 913; +48 789 365 553; +48 518 673 665

Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.