Elektryk budowlany

Stawka

2 900.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Chambéry , Francja

Opis stanowiska

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH Polska, nr licencji 16998
Dla naszego stałego klienta z branży budowlanej poszukujemy fachowców z doświadczeniem na stanowisko:

ELEKTRYK BUDOWLANY
Miejsce pracy: Francja, okolice Val Thorens, Chambery, Val Cenis
start: przełom maja i czerwca

To oferujemy:

  • Polską umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie miesięczne w przedziale 2900 - 3200 euro netto
  • Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych pokojach jednoosobowych
  • Dieta + ciepły posiłek podczas pracy
  • Zorganizowany darmowy dojazd na budowę
  • Pracę w polskich ekipach
  • Dofinansowanie kosztów wyjazdu – dodatek odnawialny co 90 dni
  • Bonus 100 euro za polecenie nam pracownika
  • Możliwość otrzymania zaliczki – już po tygodniu pracy

Zakres obowiązków:
  • Montaż skrzynek rozdzielczych
  • Instalacja oświetlenia i wyposażenia AGD
  • Obsadzanie puszek, ciągnięcie peszli, przeciąganie kabli
  • Podłączanie instalacji elektrycznej, realizacja linii podłączeń
  • Montaż gniazdek i przełączników światła, wiercenie korytek wg. planów

Nasze wymagania:
  • Doświadczenie na w.w. stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy końcem maja/początkiem czerwca
  • Mile widziana znajomość j. francuskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji
lub kontakt telefoniczny  (w godzinach 8:00 - 16:00)

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.