ELEKTRYK -2 osoby -umowa niemiecka-koszt pensjonatu po stronie pracodawcy - j.niemiecki

Lokalizacja

Hamburg , Niemcy

Opis stanowiska

NASZ ODDZIAL GŁOWNY W Moringen
poszukuje od 12.09 dwóch elektryków do pracy w Hamburgu
!! B. DOBRA STAWKA GODZINOWA +DIETA + OPLATA PENSJONATU po naszej stronie !!!!

Wymagania

  • 1 osoba komunikatywne lub dobre podstawowy znajomości j. niemieckiego
  • doświadczenie w zawodzie
  • samochod do dyspozycji
  • GOTOWOŚĆ do pracy w innych rejonach Niemiec (cz. środkowo-północna)
  • montaż instalacji elektrycznej w nowym budownictwie

Nasza oferta

OFERUJEMY
- umowe o prace bezposrednio z nasza firma, na niemieckich warunkach, na czas  nieokreslony
- atrakcyjne stawki godzinowe
- diete netto do kazdej przepracowanej godziny
- rezerwacje pensjonatów-W PRZYPADKU TEJ OFERTY KOSZT PENSJONATU PO STR.PRACODAWCY !!
- pomoc przy kompletowaniu dokumentow do Familienkasse(zasilek rodzinny)
- terminowe wyplaty wynagrodzenia
- po okresie próbnym swiadczenia urlopowe, bozonarodzeniowe
- mozliwosc pobierania zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu