Elektromechanik – naprawy i przewijanie silników elektrycznych| Dania

Lokalizacja

Esbjerg , Dania

Opis stanowiska

  • Naprawa i przewijanie silników elektrycznych AC,DC i generatorów do 1,5-MW: silniki prądu przemiennego i stałego, generatory, serwomotory, silniki 2-biegowe, silniki pomp i wentylacyjne, silniki z hamulcem
  • Regeneracja silników 2-Hanstighed
  • Uzbrojenie do innego napięcia czy częstotliwości
  • Usługi elektromechaniczne

Wymagania

  • Doświadczenie 3-4 lata na stanowisku elektromechanika
  • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy już w styczniu 2024
  • Gotowość do podjęcia pracy długoterminowej
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2
  • Prawo jazdy i auto na wyjazd będą dodatkowym atutem

Nasza oferta

  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy oraz składki emerytalne
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii.

Bardzo prosimy o dołączenie do Państwa aplikacji poniższych klauzul:
Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest firma BlueCollar A/S z
siedzibą w Danii, Agerhatten 27 B, indg.4, st. 5220 Odense SØ, Pełna informacja Administratora - link:
www.bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie 70- 952, ul. Energetyków 3/4, tel. kontaktowy:
+48 91 434 21 46, jest podmiotem przetwarzającym dane osobowe w imieniu BlueCollar A/S.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu aplikacji
i/lub CV, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych dla firmy BlueCollar A/S.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail i numeru
telefonu, zgodnie z przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w celu otrzymywania
informacji marketingowych o nowych ofertach pracy.