Dypl. Pielęgniarka (k/m/d), zakwaterowanie + bezpłatny kurs języka niemieckiego

Lokalizacja

Chemnitz , Dortmund , Dresden , Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy do stałej pracy w dużej klinice w Osnabrück/Dolna Saksonia na umowę o pracę od stycznia 2024

Dypl. Pielęgniarki (k/m/d)

Jak to działa?

  • Oferujemy kurs języka niemieckiego od podstaw od zaraz
  • Klinika zapewnia zakwaterowanie
  • Kontynuacja nauki języka niemieckiego w Niemczech
  • Umowa o pracę bezpośrednio z kliniką
  • Wszelkie wsparcie i bardzo dobre warunki dzięki projektowi integracji i kwalifikacji personelu medycznego z Polski

Wymagania

Twój profil

  • Wykształcenie jako dyplomowana pielęgniarka / pielęgniarz
  • Planujesz pracować w klinice i mieszkać w Niemczech na stałe
  • Chęci do nauki języka niemieckiego

Nasza oferta