Dociepleniowiec

Lokalizacja

Szwajcaria

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Grupa No Problem, działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1668, dla szwajcarskiego kontrahenta poszukuje osób na stanowisko:

Wymagania:

Dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Co najmniej 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
Umiejętność kompleksowego docieplania elewacji różnymi metodami
Precyzja i estetyka wykonywanych prac
Doświadczenie w pracy na międzynarodowych budowach
Prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowę o pracę na czas nieokreślony na szwajcarskich warunkach
Zakwaterowanie
Opiekę naszych konsultantów podczas koordynowania stanowiska pracy

Szczegóły:
praca w Szwajcarii (Bern) od poniedziałku 26.10.2020
Wynagrodzenie: 31,00 CHF brutto/godz + dieta dzienna

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie:

CV w języku polskim
CV w języku niemieckim (ze zdjęciem)

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).”

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.