Diagnosta autobusów elektrycznych - darmowe zakwaterowanie

Stawka

2 000.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Roeselare , Belgia

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  •  sprawdzenie czy wyposażenie i urządzenia działają prawidłowo,
  • wgrywanie oprogramowań (np. Code-sys, Cyader, Wabco),
  • wykrywanie problemów i ich usuwanie, jeśli jest to możliwe,
  • testowanie napięcia (również wysokie napięcie).

Wymagania:

Oczekujemy:

  • wykształcenia lub doświadczenia w branży inżynierii samochodowej, branży automotive lub w elektryce samochodowej,
Mile widziane:
  • własny samochód,
  • znajomość j.angielskiego

Wybranym kandydatom oferujemy:

Mamy do zaoferowania:

  • wynagrodzenie ok. 2100EUR na rękę (stawka za godzinę 18,59 brutto EUR),
  • możliwość robienia nadgodzin +50% do stawki podstawowej,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • 40h pracy tygodniowo,
  • dodatek kilometrowy dla każdego pracownika,
  • dodatek 100EUR dla kierowcy,
  • pomoc w załatwieniu formalności.