Dekarz/Pomocnik dekarza z językiem niemieckim - długoterminowo na kilka lat

Nasza oferta

Nasz klient, niemiecka firma zajmująca się pokryciami dachowymi zatrudni pracownika na stanowisko:

Dekarz – Cieśla - Monter rusztowań

Miejsce pracy: Sindelfingen i okolice

Stawka: 18-21 euro brutto/h – do negocjacji po okresie próbnym

Zadania:

  • Wszelkiego rodzaju prace na dachach skośnych i płaskich.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy jako dekarz – cieśla - monter rusztowań,
  • Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane),
  • Uczciwość i sumienność.
Gwarantujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Współpracę na czas nieokreślony, długoterminowo na kilka lat,
  • Pracę od poniedziałku do piątku- wolne weekendy,
  • Pomoc w znalezieniu kwatery.
Zatrudnimy pomocników budowlanych, którzy wyrażą chęć pracy jako dekarz.

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BERKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.