Dekarz - STAŁY NABÓR !

Stawka

34.00 - 38.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Chur , Szwajcaria

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu 28666) poszukuje dla swoich klientów kandydatów na stanowisko dekarz

Wymagania stanowiska

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- ponad 2 lata doświadczenia na stanowisku dekarza
- prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy

- zatrudnienie u szwajcarskiego klienta, na warunkach szwajcarskich, na umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie: 34-38 CHF brutto/godz + 18 CHF netto diety dziennej
- zorganizowanie zakwaterowania (koszt po stronie pracownika)ok. 150-200 CHF/tyg
- pomoc naszych koordynatorów przez cały okres trwania zatrudnienia

Nasza oferta

Aplikując proszę dołączyć cv w j. niemieckim

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.