Dekarz - dachy płaskie i skośne

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Belgia , Anglia

O firmie:

jest już na rynku ponad 40 lat

specjalizacja:  dachy skośne, dachy płaskie z  różnym pokryciem,

renowacje, ale głownie nowe

a takze budowa drewnianych budynków gospodarczych, garaży i wiat, domków basenowych

Miejsce pracy: Belgia

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy poszukujemy 4 dekarzy. Jedna osoba w grupie powinna komunikowac sie z języku angielskim.

Opis stanowiska:

Praca na dachach spadzistych lub dachach płaskich

Montaż i demontaż materiałów izolacyjnych

Montaż: rynny i rury spustowe, również w zależności od projektu- elementy stolarki otworowej

Praca z różnymi materiałami

Wymagania:

Jesteś punktualny i dokładny
Nie masz lęku wysokości
Masz już pierwsze doświadczenie jako dekarz
Komunikatywna znajomość język angielskiego

Oferujemy:

W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
Wynagrodzenie od 17,15 € brutto/godz + mozliwość nadgodzin
W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 90 € / tydzień
Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
Zasiłek rodzinny na każde dziecko
Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów