Dekarz

Stawka

2 300.00 - 2 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Francja , Anglia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy - wiemy, jak dopasować do siebie brakujące elementy układanki. Działamy z powodzeniem na rynku polskim i francuskim. Naszą mocną stroną jest zespół ludzi kochających to co robią i podchodzących do pracy z pełnym zaangażowaniem. Poszukujemy dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych pracowników w branży budowlanej.

Dekarz

Miejsce pracy: Francja
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 27250)

GRH Polska we współpracy z francuską firmą poszukują pracowników do prac ciesielsko-dekarskich gotowych do wyjazdu od zaraz. Jeśli szukasz profesjonalnego podejścia i stałej pracy, gdzie pracodawca dba o swoich pracowników to czytasz odpowiednie ogłoszenie!

Miejsce pracy: okolice La Rochelle, Francja

Czas pracy: 'od zaraz' - długoterminowa współpraca

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie na tym stanowisku (min. 2 lata)
  • Prawo jazdy kat. B (min. 1 osoba w ekipie)

Oferujemy:

  • Francuską umowę o pracę oraz 39-46h pracy tygodniowo (dodatkowo płatne nadgodziny)
  • Szacowane wynagrodzenie miesięczne 2300-2700 euro netto
  • Odzież roboczą i narzędzia oraz darmowe zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów podróży do Francji

Zakres obowiązków:

  • Prace hydroizolacyjne i konstrukcyjno-montażowe: dachówki ceramiczne i panele dachowe
  • Zarówno prace renowacyjne jak i od podstaw

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą - nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

Kontakt: +48 515 472 913

Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.