Dekarz - dachy płaskie

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Niemcy

W celu bezpośredniego zatrudnienia w niemieckiej firmie, specjalizującej się w pokryciu i izolacji dachów płaskich, poszukuje doświadczonych dekarzy lub ekipy 2-3 osobowe do pracy przy pokryciach i izolacji dachów płaskich.

Praca od poniedziałku do czwartku.

Miejsce pracy: Lipsk, Berlin (Niemcy)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:
- Montaż pokrycia dachowego na dachach płaskich
- Kładzenie papy termozgrzewalnej oraz membran hydroizolacyjnych PCV i TPO
- Zagrzewanie membran
- Montaż izolacji

Wymagania:
 - Min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
 - Wykształcenie zawodowe lub wieloletnie doświadczenie w pracach na dachach płaskich.
 - Mile widziane osoby w wieku 25-50 lat
 - Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

Pracodawca oferuje:
- Zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach,
- Umowę o prace na czas nieokreślony zawarta bezpośrednio z niemieckim pracodawca
- Wynagrodzenie: 17.00 - 19.00 Euro brutto/h + 28, - h Euro diety/dzień
- Praca od poniedziałku do czwartku (Pełny etat)
- Zwrot kosztów paliwa za weekendowe zjazd do Polski lub samochód służbowy (po czasie próbnym).
- Gratis zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do nadsyłania CV w języku polskim lub niemieckim.
Kontakt telefoniczny od PN - PT od 08:30-16:00 pod nr Tel: +49160-2163542