Cukiernik, piekarz

Kategoria

Kucharz , HoReCa

Lokalizacja

Belgia , Anglia

Agencja Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr licencji 15892. Dla swojego Klienta z terenu Francji poszukuje: Cukiernika/piekarza

Miejsce pracy: Belgia

Numer referencyjny: 78/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Wypieki ciast, ciasteczek, croissanty, ciastka,zwłaszcza typu francuskiego/belgijskiego
  • Wypiek pieczyw: chleby, bagietki, chlebki kanapkowe,

Wymagania

  • zaangażowanie

  • dokładność i dobra motywacja

  • doświadczenie

  • wymagane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  •     Stawkę godzinową minimum 13,00 euro
  •     Wypłata zaliczki po 7 dniach przepracowanych
  •     Wsparcie Opiekuna kontraktu 24 h
  •     Możliwość pracy w nadgodzinach
  •     Pomoc przy organizacji wyjazdu
  •     Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA
  •     Zapewniamy zakwaterowanie, bezpłatne.

Rekruter Patrycja 576200879