CNC operator/programista/Frezer

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Hengelo , Enschede , Almelo , Holandia

Opis stanowiska

Do twoich obowiązków będzie należało:
  • Programowanie, ustawianie i obsługa frezarek CNC 3 i 5-cio osiowych zgodnie z instrukcjami technicznymi;
  • Kontrolowanie i interpretacja rysunków technicznych oraz specyfikacji do obróbki materiałów;
  • Wybieranie i montowanie narzędzi i przyrządów dla optymalnych rezultatów obróbki;
  • Monitorowanie postępu produkcji, przeprowadzanie kontroli pośrednich i wprowadzanie ewentualnych dostosowań;
  • Konserwacja i inspekcja maszyn i narzędzi w celu zapewnienia optymalnej wydajności;
  • Współpraca z kolegami i inżynierami w celu rozwiązywania problemów oraz proponowania usprawnień procesów.

Praca odbywa się w systemie 5-cio zmianowym

Wymagania

Jeśli posziadasz :

  • Techniczne wykształcenie oraz doświadczenie w obróbce skrawaniem lub pokrewnej dziedzinie
  • Doświadczenie z CNC-frezowaniem, w tym na frezarkach 3 i 5 osiowych.
  • Znajomość różnych systemów sterowania.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Znajomość narzędzi pomiarowych i kontroli jakości.
  • Precyzja, dokładność i umiejętność pracy zespołowej.

Nasza oferta

W zamian za Twoją wiedzę i pracę oferujemy:
  • Innowacyjne i nowoczesne miejsce pracy z wysokim poziomem technicznym.
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Praca w międzynarodowym, innowacyjnym środowisku.
  • Zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane na podstwie twojego doświadczenia
  • Dodatkowo, oferujemy możliwość zakwaterowania oraz ubezpieczenia zdrowotnego, jak również pomoc w załatwieniu dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii.