Cieśle szalunkowi/Zbrojarze/Betoniarze | Bergen, NORWEGIA

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Bergen , Norwegia

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy cieśli szalunkowych/zbrojarzy/betoniarzy na projekty w Bergen.
Projekty budowlane, głównie budynki użyteczności publicznej.

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w zawodzie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy wg. rysunków technicznych,
  • pozytywne referencje (telefoniczne) z poprzednich projektów.

Nasza oferta

  • legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!),
  • norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem w Norwegii,
  • przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego,
  • feriepenger (pieniądze wakacyjne). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku,
  • pełne ubezpieczenie,
  • dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego,
  • pokoje jednoosobowe w pełni wyposażonym domach/mieszkaniach/hotelach, koszt 5000 kr/mies,
  • stawkę godzinową – 215 - 240 kr/h brutto,
  • firma płaci za dojazdy do pracy wg. taryfy norweskiej,
  • ok. 40-54h roboczych w tygodniu,
  • darmowe ubrania i narzędzia robocze,
  • możliwość długiej współpracy.

Wyślij do nas swoje CV, odezwiemy się w możliwie najszybszym terminie!
Prosimy o dopisaniu w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Jobforce Sp. z o.o. Dane są przetwarzane w celach rekrutacyjnych i będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Jobforce) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie.