Cieśla szalunkowy - Holandia

Stawka

550.00 - 580.00
(NETTO ZA TYDZIEŃ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Horst , Enschede , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: Enschede, Horst - Holandia
Przewidywany start: od zaraz
Długość kontraktu: bezterminowo
Zarobek na start w zależności od doświadczenie: 550-580€ netto /40godz
Możliwość nadgodzin: tak
Szalunki w systemach PERI i DOKA, wylewanie betonu. Mile widziane brygady.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

Mile widziane:
- prawo jazdy kat.B oraz samochód
- znajomość rysunku
- certyfikat VCA

Oferujemy

- holenderską umowę o pracę
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu
- wynagrodzenie płatne na konto
tygodniowy zarobek netto: 550-580 euro/40 godz
- bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z WI-FI
- bezpłatne holenderskie ubezpieczenie
- opiekę koordynatora
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii