Cieśla szalunkowy

Stawka

3 500.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Strasburg , Francja

Opis stanowiska

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 27250)

GRH Polska we współpracy z francuską firmą poszukują cieśli szalunkowych gotowych do wyjazdu od zaraz. Jeśli szukasz profesjonalnego podejścia i stałej pracy, gdzie pracodawca dba o swoich pracowników to czytasz odpowiednie ogłoszenie!

Miejsce pracy: okolice Strasburg i Miluza, Francja

Czas pracy: "od zaraz" - długoterminowa współpraca

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie na tym stanowisku
  • Własne auto na dojazdy z miejsca zakwaterowania do pracy (jedno na 4-osobową ekipę)

Oferujemy:
  • Francuską umowę o pracę oraz 35h pracy tygodniowo + dodatkowo płatne nadgodziny
  • Stawkę całkowitą w wysokości od 14,40 euro brutto/h + dieta 40,00 euro netto dziennie
  • Zapewnioną odzież roboczą i narzędzia
  • Zapewnione zakwaterowanie – płatne 100 euro tygodniowo
  • Bonus za podróż w wysokości 200 euro

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.