STOLARZ Z FRANCUSKIM - praca na stałe

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Gap , Francja

Opis stanowiska

  • montaż stolarki otworowej (drewniana, aluminiowa, PVC)
  • montaż stolarki wewnętrznej (zabudowy, schody, tarasy)
  • praca w ekipie francuskiej
  • przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

  • komunikatywna znajomość j. francuskiego
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku stolarza- montera
  • biegła obsługa elektronarzędzi
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • stawkę godzinową + 10% urlopowego + 10% prime precarite
  • dodatek żywieniowy 10,10€ netto/ dzień pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych: 36-43h +25%, 44-48h +50%
  • auto służbowe na dojazdy na budowy
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • możliwość podjęcia pracy na stałe bezpośrednio w firmie francuskiej
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • częściowy zwrot za dojazd do Francji (50-100€)
  • możliwość otrzymania zaliczki 3x w miesiącu
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

  • Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ślusarskiej 6/3, 30-710 w Krakowie. Dane kontaktowe Administratora, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem interimax.com.
  • Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem [email protected].
  • Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego w oparciu o wyrażoną przez Państwa zgodę (art. 6.1.a RODO).
  • Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, serwisowi IT i dostawcom usług hostingu.
  • Dane osobowe będą przetwarzane, aż do momentu wycofania udzielonej zgody.
  • Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • W przypadku wyrażonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wyrażenia zgody będzie uniemożliwiał wzięcie udziału w rekrutacji.
  • Zamknij formularz