Cieśla dachowy - Francja, okolice Chambery

Lokalizacja

Chambéry , Francja

Opis stanowiska

  • prace ciesielskich związane z konstrukcją drewnianych szkieletów dachów budynków.

Wymagania

  • WYMAGANE co najmniej dwa lata doświadczenia na stanowisku cieśli dachowego,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego.

Nasza oferta

  • 17,00 EUR brutto na godzinę + premie,
  • płatne nadgodziny, każda nadgodzina od 36 do 43 godziny w tygodniu +25% stawki, każda kolejna od 44 godziny + 50% stawki.
  • komfortowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę z miejscem do gotowania, łazienką i Internetem BEZPŁATNE,
  • zaliczka już po 5 przepracowanych dniach,
  • dodatkowe ubezpieczenie w prywatnej firmie,
  • długoterminowe zlecenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,
  • bezpieczne miejsce pracy,
  • opieka formalno-prawna,
  • pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy,
  • wsparcie opiekuna,
  • premia do 100 EUR za polecenie nam pracownika,
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski,
  • jasne i przejrzyste umowy,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • pomoc polskojęzycznego konsultanta na miejscu, w sprawach organizacyjnych,
  • nie pobieramy żadnej prowizji od wynagrodzenia pracownika,
  • kurs językowy online.