CIEŚLA / BETONIARZ/ OPERATOR SUWNICY - BELGIA PRZY GRANICY HOLENDERSKIEJ! 17,13 € + DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Lokalizacja

Genk , Liège , Hasselt , Hasselt , Belgia

ZAPEWNIAMY:

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Stawka godzinowa : 17,13 € b/H
  • Stawka w godzinach nadliczbowych: 25,69 € b/H
  • Darmowe w pełni wyposażone zakwaterowanie
  • Możliwość rekrutacji ze znajomymi,
  • Nie wymagamy znajomości języka obcego- praca w zespole polskojęzycznym,
  • Premia roczna
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia Hestia,
  • Dla pracowników posiadających własny samochód - 50 € /msc (amortyzacja auta) + rozliczenie kilometrówki - ok. 8,50 € dziennie
  • Dodatek transportowy : 30 € /msc - zwrot kosztów za transport Polska-Belgia
  • Gwarancja godzin - 40 godz. tygodniowo !
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych - weekend wolny.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

Firma zajmuje się produkcją prefabrykatów budowlanych - zbrojeń metalowych i drewnianych, płyt betonowych, różnych odlanych w betonie form (schody,tunele). Kandydat w zależności od wybranego stanowiska będzie zajmować się :

Cieśla szalunkowy będzie  zajmować się pracami budowlanymi związanymi zarówno z systemami szalunkowymi, jak i obróbką drewna na potrzeby tworzenia szablonów, form i obróbek w szalunkach indywidualnych i systemowych. Celem pracy cieśli szalunkowego będzie montaż i demontaż szalunków systemowych oraz przygotowanie konstrukcji deskowań indywidualnych. Wykorzystywane są one  jako formy do nadawania kształtu przy wylewaniu betonu lub jako szablony w robotach murarskich.
Ponadto betonowanie szalunków, wibrowania betonu oraz układania zbrojenia.

WYMAGANIA:

  • Chęć współpracy długoletniej,
  • Podobne doświadczenie,
  • Mile widziane : Prawo jazdy kat.b
  • Mile widziane : Własny samochód,
  • Mile widziane: Podstawowa znajomość języka obcego.