Budowniczy kanałów - Pracownik ziemny z niemieckim oraz prawem jazdy kat. B+E

Stawka

18.86
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Brukarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Niemcy

Nasza oferta

Niemiecka firma z doświadczeniem w budowie i modernizacji dróg oraz kanalizacji zatrudni pracowników na stanowisko:

Budowniczego kanałów

Miejsce pracy:
Niemcy – Bremen.

Stawka:
18,86 – 21,51 € brutto/h + nagrody, bonusy, dopłaty oraz premie.

Zadania:

  • Budowa kanałów, roboty ziemne przy układaniu kabli, renowacja kanałów, prace ziemne.
Wymagania:
  • Doświadczenie przy robotach ziemnych, budowie kanałów oraz w obsłudze maszyn budowlanych,
  • Prawo jazdy kat. B+E,
  • Język niemiecki – podstawowy/dobry.
Gwarantujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na niemieckich warunkach,
  • Pracę od poniedziałku do piątku – weekendy wolne,
  • Poszukamy zakwaterowania, opłaca pracownik,
  • Nagrody, bonusy, dodatki, premie,
  • Zatrudnienie na czas nieokreślony.

KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.