Brygadzista- hala prefabrykaty/ BELGIA/ 5500 EUR

Lokalizacja

Sint-Truiden , Belgia

Opis stanowiska

BRYGADZISTA ROBÓT PREFABRYKOWANYCH Miejsce pracy: BELGIA
Obowiązki:
- zarządzanie zespołem 10 osobowym na hali prefabrykacyjnej, - delegowanie zadań, - kontrola jakości wykonanych zadań, - dbanie o prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych, - zachowywanie standardów jakości i bezpieczeństwa, - ścisła współpraca z kierownictwem i służbami technicznymi, - dbanie o terminowość. - produkcja wyrobów betonowych do robót kanalizacyjnych i melioracyjnych oraz różnego rodzaju obudowy pomp i urządzeń telekomunikacyjnych.
Wymagania:
- silne umiejętności techniczne i umiejętności rozwiązywania problemów, - doskonałe umiejętności komunikacyjne - znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym, - czytanie rysunków technicznych.
Zapraszam zainteresowanych do kontaktu na priv lub pod numerem +48 797 907 910

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.