Brygadzista | Dania | Hobro

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Hobro , Dania

Zakres obowiązków:

  •  Koordynowanie pracy zespołu składającego się z malarzy przemysłowych i pakowaczy stali
  •  Przygotowywanie powierzchni i malowanie elementów konstrukcji stalowych (belki pod hale i mosty, stal czarna)
  •  Malowanie natryskowe farbami epoxydowymi
  •  Współpraca z działem pakowania – obsługa suwnicy
  •  Praca na zmianie nocnej

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Certyfikat Epoxy lub Norsok M-501
  • Znajomości języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Dobra organizacja pracy – praca na samodzielnym stanowisku
  • Utrzymywanie wysokiej jakości wykonywanych zadań
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Auto na wyjazd będą dodatkowym atutem (ułatwi to dojazdy z zakwaterowania do miejsca pracy).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy (obywatele UE) oraz składki emerytalne
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień -pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
  • Po 6 miesiącach pracy przy przejściu na bezpośrednie zatrudnienie u klienta -będzie istniała możliwość skorzystania z bardzo rentownego zakwaterowania

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się
jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest firma BlueCollar A/S z siedzibą w Danii, Agerhatten 27 B, indg.4, st. 5220 Odense SØ, Pełna informacja Administratora - link: www.bluecollar.dk BlueCollar JobSupply Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie 70- 952, ul. Energetyków 3/4, tel. kontaktowy: +48 91 434 21 46,  jest podmiotem przetwarzającym dane osobowe w imieniu BlueCollar A/S.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu aplikacji i/lub CV, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych dla firmy BlueCollar A/S.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail i numeru telefonu, zgodnie z przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w celu otrzymywania informacji marketingowych o nowych ofertach pracy.