BLISKO! Opiekunka od 31.10. dla pani Renate, 30 km od SZCZECINA!!! Sprawdzone miejsce

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla Seniorki od 31.10., 16307 Gartz an der Oder ( w kraju związkowym Brandenburgia, małe miasteczko z liczbą mieszkańców ok. 2,5 tys.,  położone na granicy w Polską).

30 KM OD SZCZECINA!!!
LEKKIE zlecenie!

Zastępstwo – możliwy kontakt telefoniczny z Opiekunką znajdującą się obecnie na zleceniu.

Opiekunka z  komunikatywną  znajomością języka  niemieckiego 1550 EURO / mies. netto („na rękę”)!
Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani Renate, lat 90, 162 cm, 65 kg.

Seniorka cierpi na nadciśnienie, początki lekkiej, spokojnej demencji oraz średnie problemy ze słuchem.

NIE MA inkontynencji - Podopieczna sama korzysta z toalety.
NIE MA opieki w nocy.

Podopieczna porusza się za pomocą rollatora – sama wstaje.

Seniorka zazwyczaj samodzielnie się myje, wymaga pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu się oraz podczas kąpieli, która odbywa się przy pomocy krzesełka prysznicowego.

1-2 x w tyg. przychodzi Pflegedienst w ramach podstawowej opieki medycznej (przygotowywanie leków).

Podopieczna mieszka SAMA w domu jednorodzinnym, w którym znajdują  się  2 oddzielne łazienki.
Sklepy w odległości pieszej.

Usługi sprzątania oraz ogrodnictwa są możliwe na zamówienie, jak również zamawianie posiłków z dowozem do domu.

Seniorkę odwiedza co kilka dni partner życiowy.
W niedzielę wychodzą razem na obiad do restauracji.

Seniorka ma również miłych sąsiadów, którzy zaglądają sprawdzić czy wszystko u niej w porządku.

Zadaniem opiekunki jest tak naprawdę wsparcie w codziennych obowiązkach i spędzanie czasu z seniorką.

Przebieg dnia Podopiecznej: pobudka ok.godz.7:00, poranna pielęgnacja(samodzielnie), godz. 12:00 obiad, następnie oglądanie drzemka, ciasto/kawa obiad, między 18:00-18:60  kolacja,   oglądanie TV, 21:00-22:00 seniorka kładzie się samodzielnie spać.

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, Internet.
Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego , tj. robienie zakupów, gotowanie i przygotowywanie posiłków, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie itd.;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. głównie pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu oraz kąpieli;
-towarzyszenie Podopiecznej w życiu codziennym, m.in. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, przypominanie o wzięciu leków.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.