Blacharze samochodowi do Belgii

Lokalizacja

Hasselt , Hasselt , Belgia

Opis stanowiska

Zakres zadań:
• Naprawa karoserii i nadwozi różnych producentów
• Wykonywanie prac konserwacyjnych i nastawczych
• Prostowanie karoserii
• Wymiana części montażowych i strukturalnych
• również nakładanie warstw lakierniczych

Wymagania

• Komunikatywna  znajomość języka angielskiego
• Odpowiednie wykształcenie
• Kilkuletnie doświadczenie w zakresie naprawy karoserii
• Wiedza na temat najnowszych technologii
• Umiejętność samodzielnego wykonywania wysokiej jakości prac oraz ukierunkowanie na klienta
• Doswiadczenie w pracy z takimi markami jak: VW, Audi, Range Rover będzie plusem!

Nasza oferta

• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia (14 - 16 euro brutto/ h)
• Pełny etat
• Belgijską umowę o pracę (dodatki na koniec roku, wakacyjny, dla dziecka)

Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w opłatę wliczone opłaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport - kilometrowka). Pokoje max dwuosobowe.