Blacharz samochodowy 17€ za godzinę

Stawka

17.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Zeebrugge , Belgia

Opis stanowiska

  • Bliski dystans pieszo z hotelu do pracy
  • Nowoczesny zautomatyzowany zakład pracy
  • Ocena uszkodzeń pojazdu i opracowanie planu naprawczego
  • Wykonywanie usuwania wgnieceń, szlifowania, wypełniania i malowania uszkodzonych powierzchni
  • Wymiana uszkodzonych części, takich jak zderzaki, panele i drzwi
  • Przeprowadzanie prac spawalniczych w razie potrzeby
  • Kontrola i regulacja nadwozia w celu upewnienia się, że spełnia specyfikacje
  • Polerowanie i wykańczanie naprawionej powierzchni w celu uzyskania jednolitego wyglądu
  • Współpraca z członkami zespołu w celu zapewnienia terminowej realizacji projektów

Wymagania

  • Doświadczenie jako Blacharz samochodowy
  • Język angielski min. A2
  • Prawo jazdy

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie 17€ za godzinę
  • Możliwość firmowego zakwaterowania
  • Możliwość nadgodzin
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.