Blacharz samochodowy do Belgii 3 wakaty

Lokalizacja

Aalst , Aalst , Belgia

Opis stanowiska

Zakres zadań:
• Naprawa karoserii i nadwozi różnych producentów
• Wykonywanie prac konserwacyjnych i nastawczych
• Prostowanie karoserii
• Wymiana części montażowych i strukturalnych
• Spawanie, lutowanie, klejenie

Wymagania

• Komunikatywna  znajomość języka angielskiego
• Wykształcenie w zakresie mechanika budowy karoserii i samochodów lub inne wykształcenie techniczne
• Doświadczenie w zakresie naprawy karoserii
• Wiedza na temat najnowszych technologii łączenia i dzielenia elementów
• Umiejętność samodzielnego wykonywania wysokiej jakości prac oraz ukierunkowanie na klienta

Nasza oferta

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie brutto 2262 euro brutto + dodatki
• 39 godzinny tydzień pracy
• Belgijską umowę o pracę
• Najnowocześniejsze narzędzia, urządzenia i materiały robocze
• „Eko-kupony + ubezpieczenie grupowe ze stałej umowy
6 dodatkowych dni płatnego urlopu rocznie ”
INNE Dodatki urlopowe, składki emerytalne, ubezpieczenie od wypadków przemysłowych, premia na koniec roku