Blacharz samochodowy - Belgia

Lokalizacja

Belgia

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawki podawane podczas rozmowy rekrutacyjnej)
  • umowę o pracę z belgijskim pracodawcą
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przeproacowania min. 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania (pokoje 1-osobowe)
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków

  • Szczegółowy zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany)