Blacharz samochodowy

Stawka

17.00 - 22.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Houthalen , Belgia

Poszukujemy pracowników na stanowisko blacharz do montażu/demontażu części w samochodach z umiejętnością ich malowania.
50% montaż/demontaż + 50% malowanie.

Miejsce pracy: Houthalen (Belgia)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: ES/as/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Jako wszechstronny specjalista ds. napraw uszkodzeń będziesz odpowiedzialny za naprawę uszkodzeń karoserii w samochodach ciężarowych i małych autobusach. Naprawa głównie autobusów firmy De Post.
Przygotowanie, szlifowanie i wypełnianie uszkodzonych powierzchni.
Naprawa lub wymiana części nadwozia.
Maskowanie pojazdu (części).
Natryskiwanie podkładu na części i/lub blachę.
Polerowanie techniczne pojazdów.

Wymagania:

- wykształcenie na stanowisku mechanika blacharstwa lub równoważnego poprzez doświadczenie,
- min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- umiejętność przeprowadzenia naprawy dbając o jakość,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- posiadasz prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

- wynagrodzenie od 17 do 22h EUR brutto za godzinę,
- możliwe nadgodziny płatne 150%,
- czeki na posiłki 5,50 EUR za przepracowany dzień,
- możliwe wyjazdy do kraju na wakacje 5/1 lub 6/1 (do uzgodnienia),
- 39-godzinny tydzień pracy, wynikający w ciągu 6 dodatkowych dni ADV,
- opcje zakwaterowania: 55 € za pokój dwuosobowy i 75 € za pokój jednoosobowy (wszystkie opłaty: internet, woda, gaz i prąd).

Zainteresowanych kandydatów proszę o złożenie CV.