BLACHARZ + MECHANIK BLACHARSKI - DEMONTAŻ BELGIA

Lokalizacja

Herenthout , Belgia

Miejsce pracy: Herenthout (Belgia)

Numer referencyjny: ASZ/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

• Przygotowanie/szlifowanie, szpachlowanie, czyszczenie

• Montaż i demontaż samochodów osobowych/ciężarowych

• Piaskowanie, szpachlowanie, gruntowanie, spawanie, konstrukcje, ustawianie rozstawów osi, ustawianie podwozi

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego

- mile widziane prawo jazdy + auto

- doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

- stawka 15,00 - 21,50 € brutto/h w zależności od języka, doświadczenia i kwalifikacji + dodatki + nadgodziny

- zapewnione zakwaterowanie:

pokój jednoosobowy 75€ tygodniowo/ dwuosobowy 55€ tygodniowo wraz z mediami

- belgijski kontrakt

Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem tel. 720 807 705 oraz do złożenia swojej aplikacji przez portal')