lakiernik natryskowy

Stawka

18.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Dilsen , Belgia

Opis stanowiska

  • Przygotowanie powierzchni do aplikacji farby, w tym czyszczenie, odtłuszczanie, gruntowanie, szpachlowanie ręczne i natryskowe, szlifowanie
  • Dobór farb, lakierów, podkładów i innych materiałów zgodnie z wymaganiami technicznymi
  • Nakładanie powłok malarskich za pomocą pistoletu natryskowego
  • Wykonywanie renowacji powierzchni malowanych
  • Korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Konserwacja i wykonywanie drobnych napraw sprzętu malarskiego oraz współpraca z technikami serwisu sprzętu
  • Praca na jedną zmianę  (poniedziałek-czwartek 7.30-16.00, piątek 7.30-14.00)

Wymagania

  • Doświadczenia jako lakiernik natryskowy
  • Komunikatywna znajomość angielskiego, francuskiego bądź niderlandzkiego
  • Chęć rozwoju i  długotrwałej  współpracy

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie od 18€brutto/h
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata,
  • Praca od zaraz