BERLIN! Opiekunka od 15.01. dla MOBILNEGO 83-letniego Seniora, Zapraszamy!

Stawka

1 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Berlin , Dresden , Bielefeld , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych  od 15.01., 13407 Berlin (okręg administracyjny Reinickendorf).

Opiekunka  z mocno komunikatywną/dobrą znajomością języka niemieckiego 1600 EURO / mies. netto na rękę !
Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki p.Hans, lat 83, 178 cm, 68 kg.

Podopieczny cierpi na początki demencji (zapomina się) oraz samotność, nosi aparat słuchowy.

Podopieczny jest MOBILNY - porusza się BEZ środków pomocniczych.

Hobby pana Hansa to spacery i oglądanie TV.

NIE MA opieki w nocy.

Podopieczny mieszka sam w  mieszkaniu, ok.80m2 znajdującym się w 4-piętrowym bloku.
Sklepy znajdują się w odległości pieszej.

Do dyspozycji Opiekunki: oddzielna część mieszkaniowa, internet, TV.

Czas wolny zapewniony- 2 popołudnia w tygodniu.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. gotowanie i regularne podawanie posiłków i napojów, w razie potrzeby robienie zakupów, pranie, sprzątanie itp.;
-pomoc Podopiecznemu w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy myciu/kąpieli;
-towarzyszenie Podopiecznemu w życiu codziennym, m.in.spacery, wspólne oglądanie TV, przypominanie o wzięciu leków, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.