Barman / Barmanka – praca w Szwecji

Stawka

10.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kelner/Hostessa , HoReCa

Lokalizacja

Szwecja

Opis stanowiska

Poszukiwany barman do pracy w Szwecji. Oferujemy stabilne zatrudnienie u zaufanego kontrahenta! Zgłoś się do nas!

  • Liczba godzin: powyżej 160h miesięcznie - możliwość dużej liczby godzin
  • Stawka: 10-12€ na rękę
  • Termin: od 06.04 - 30.09 lub 01.05 - 30.09
  • Miejscowość: Sandhamn

Wymagania

  • Komunikatywny język angielski
  • Doświadczenie na stanowisku barmana

Nasza oferta

  • Stawka 10-12 €/ h na rękę
  • Możliwość zakwaterowania
  • Możliwość wyżywienia
  • BEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie Szwecji
  • Zatrudnienie na polskiej umowie + delegacje - stały kontakt z polskim koordynatorem
  • Zagwarantowane wynagrodzenie do 15-ego dnia każdego miesiąca
  • Możliwość zwrotu kosztu pierwszego dojazdu do 200 €
  • Zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracy
  • Premia 150€ za polecenie pracownika