APN Sentium- Opieka nad Panią w Bad Waldsee 1450€ netto/m-c + premia wakacyjna

Lokalizacja

Ravensburg , Niemcy

Opis stanowiska

OPIEKA: nad Panią Liddiną, która ma 91 lat. Seniorka mieszka w jednym domostwie wspólnie z synem, ale jest on osobą w pełni samodzielną i nie wymaga opieki. W domu są też koty. 2 razy dziennie przychodzi pomoc ambulatoryjna, głównie żeby rozdzielić leki. Pani Liddina ma 160 cm wzrostu i waży ok. 50 kilo. Cierpi na cukrzycę, reumatyzm, zaburzenia rytmu serca i nadciśnienie. Orientacja nie zaburzona. Porusza się przy pomocy balkonika, nie jest wymagana asekuracja. Nosi cewnik, brak inkontynencji kałowej. Dieta jest normalna. Wstaje koło 08:00, kładzie się spać koło 22:00. Jest osobą miłą i łagodną w obejściu. Lubi czytać gazety i robić na drutach. Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym w spokojnej okolicy. Zakupy robi rodzina.
OBOWIĄZKI: pomoc przy myciu i ubieraniu, prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie, sprzątanie.
WARUNKI MIESZKNIOWE: standardowo wyposażony pokój z Internetem.

Wymagania

komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ