APN Sentium- Opieka nad Panem w Weldingsfelden- 1750€ netto/m-c

Stawka

1 750.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Ingelfingen , Niemcy

Opis stanowiska

Opieka: nad 54- letnim mężczyzną, porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczny jest po udarze w 2012 roku, ma niedowład lewych kończyn, potrafi sam stać, ale nie potrafi chodzić. Trzy razy w tygodniu na dwie godziny jeździ na fizjoterapię. Mieszka sam w mieszkaniu na parterze na wsi. Potrafi sam lub z drobną asekuracją opiekunki wyjść z łózka i przesiąść się na wózek.
Obowiązki: pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych takich jak higiena osobista oraz ubieranie, prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie.
Warunki mieszkaniowe: własny pokój z wspólną łazienką, TV, Internet, radio.

Wymagania

komunikatywna dobra znajomość, doświadczenie w opiece osób niepełnosprawnych, mile widziane referencje.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ