APN Sentium- Opieka nad Panem w Hessisch Oldendorf- 1600€ netto/m-c

Stawka

1 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Hessisch Oldendorf , Niemcy

Opis stanowiska

Opieka: nad Panem, który porusza się przy pomocy laski, ma protezę nogi, choruje na początki demencji oraz jest po operacji raka prostaty. Ma problemy z nadciśnieniem, z toalety korzysta samodzielnie, ale zapobiegawczo nosi pielucho majtki, nosi aparat słuchowy. Mieszka sam w domu jednorodzinnym na wsi.
Obowiązki: pomoc podopiecznemu w czynnościach życia codziennego, pomoc przy ubieraniu się, higienie, sprzątanie, gotowanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: osobne piętro: własny pokój, własna łazienka, aneks kuchenny.

Wymagania

komunikatywna dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych, mile widziane prawo jazdy.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ