95488 Eckersdorf do leżącej seniorki 1850€ - opiekun z mocnym komunikatywnym niemieckim

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Aurich , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: 11.01
Stawka: 1800 €
Miejscowość: 95488 Eckersdorf

Poszukujemy opiekunki z mocnym komunikatywnym niemieckim.  Palenie tylko na zewnątrz.

Do opieki:
- Seniorka (91 lat, 85-90 kg, 168 cm, PG3/4) – leżąca, po złamaniu kości miednicy (biodra), z osteoporozą, początkową demencją, częściową inkontynencją (pieluchy), Pani potrzebuje pomocy przy chodzeniu do toalety, kąpieli (w łóżku)/pielęgnacji ciała i ubieraniu się. Trzeba seniorkę przekładać na łóżku. Sporadycznie potrzebna pomoc w nocy.
2x dziennie przychodzi Pflegedienst zakładać pończochy przeciwzakrzepowe i raz w tyg do kapania.

Zadania opiekunki:
Wsparcie w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie) oraz wspólne spędzanie czasu (spacery, rozmowy).

Warunki mieszkaniowe:
Dom jednorodzinny z ogrodem. Na zakupy ok 10 min rowerem. Dla opiekunki własny pokój, własna toaleta, TV i internet. Jeden syn mieszka w tej samej miejscowości drugi na kodzie 1.
Wyposażenie: krzesło toaletowe, system alarmowy, wózek,

Wymagania

komunikatywny lub dobry niemiecki, referencje

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.