4 osób do fabryki ciasta włoskiego/piekarni - Dania

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Dania

Opis stanowiska

Szukamy 4 osób do fabryki ciasta włoskiego/piekarni - Dania, k. Kopenhagi. Praca od 15.03. na długi okres czasu. Monotonna praca przy taśmie, ugniatanie ciasta, pakowanie do forem, praca w fabryce, pracownicy będą przeszkoleni na miejscu.

Wymagania

Kandydaci nie muszą mieć doświadczenia w piekarni, ważne by były sprawne, zdolne do pracy 6 dni w tygodniu po 10-11 h dziennie (praca na zmianę dzienną, od poniedziałku do soboty). Wymagany komunikatywny język angielski. Mile widziane pary.

Nasza oferta

Stawka 77 dkk/h netto (stawka stała), praca po 66-72 h tygodniowo, bezpłatne zakwaterowanie (pokoje podwójne-w pełni wyposażone, blisko miejsca pracy). Średnie miesięczne wynagrodzenie ok 11.500-12.500 zł/mc netto w zależności od ilości godzin pracy tygodniowo. Zjazdy do Polski po 5-6 miesiącach na kilka tygodni wakacji. Umowa przez agencję polską, płatności raz w miesiącu - 10 dnia następnego miesiąca za cały poprzedni miesiąc, dostępna jednorazowa zaliczka 3000 dkk po 2 tygodniach.