38102 Braunschweig od 30.01. do seniorki z Alzheimerem 1700€ - opiekunka z dobrym niemieckim

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Aurich , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: 30.01
Stawka: 1700€ (dobry niemiecki)
Miejscowość: 38102 Braunschweig

Poszukujemy opiekunki z dobrym niemieckim, która tak samo jak podopieczna lubi chodzić na długie spacery. Palenie tylko na zewnątrz.

Do opieki:
-  Pani (70 lat, 57 kg, 163 cm, PG2/3) – mobilna, choruje na Alzheimera, nosi okulary. Podopieczna potrzebuje wsparcia przy kąpieli/pielęgnacji ciała, ubieraniu się. Do toalety chodzi samodzielnie. Posiłki należy jej przygotować. BEZ NOCEK I DŹWIGANIA.

Zadania opiekunki:
Wsparcie seniorki w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów) oraz wspólne spędzanie czasu (spacery, rozmowy). Pani bardzo lubi chodzić na długie spacery, malowanie.
Przychodzi Pflegedienst do leków. Raz w tygodniu przychodzi Pan ćwiczyć z podopieczną Yogę (opiekunka może brać w tym udział).

Warunki mieszkaniowe:
Mieszkanie (125 mkw) w centrum miasta z ogrodem. Dla opiekunki własny pokój i toaleta, TV i internet.  Córka też mieszka w Kanadzie. Syn w Hamburgu.

Wymagania

mocny kounikatywny lub dobry niemiecki, referencje

Nasza oferta

Oferujemy tylko sprawdzone zlecenia, super warunki mieszkaniowe dla opiekunów, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i przemiłych koordynatorów w Polsce i w Niemczech.