29465 Schnega 1750€ do seniorki na 02.01 - opiekunka z mocnym komunikatywnym niemieckim

Stawka

1 750.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Schnega , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: 02.01
Stawka: 1700€ (dobry) / 1650€ +50€ prawo jazdy
Miejscowość: 29465 Schnega

Poszukujemy opiekunki z mocnym komunikatywnym lub dobrym niemieckim. Mile widziane prawo jazdy. Palenie tylko na zewnątrz.

Do opieki:
- Seniorka (92 lat, 50 kg, 160 cm, PG2) – rolator (po schodach nie wejdzie), z problemami z sercem, nadciśnieniem, demencją oraz inkontynencją. Przychodzi Pflegedienst do leków. Potrzebuje wsparcia przy chodzeniu do toalety, ubieraniu się i kąpieli/ pielęgnacji ciała. Zdarza się, że seniorka wstaje w nocy do toalety i jest potrzebna pomoc (1-2 nocki).

-Pani (59 lat, 90 kg, 160 cm) – córka seniorki, nie wymaga opieki pielęgnacyjnej. W ciągu dnia jej nie ma bo jest w Lebenshilfe, ma też swoją opiekunkę godzinową, która zabiera ją na spacery.

Na weekendy zawsze przyjeżdża druga córka, robi większe zakupy, zapewnia dłuższe przerwy.

Zadania opiekunki:
Wsparcie w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie) oraz wspólne spędzanie czasu (spacery, rozmowy). Przychodzi sprzątaczka na 2h w tygodniu.

Warunki mieszkaniowe:
Dom jednorodzinny 80 mkw z ogrodem. Na zakupy ok 10 min rowerem. Dla opiekunki własny pokój, własna łazienka i internet. Córka mieszka niedaleko. Wyposażenie: krzesło toaletowe,

Wymagania

mocny kounikatywny lub dobry niemiecki, referencje

Nasza oferta

Oferujemy tylko sprawdzone zlecenia, super warunki mieszkaniowe dla opiekunów, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i przemiłych koordynatorów w Polsce i w Niemczech.