15 pracowników dostawczych - Dania

Lokalizacja

Dania

Opis stanowiska

Poszukujemy 15 pracowników dostawczych do dostarczania gazet, czasopism, listów i małych paczek w Danii. Praca długoterminowa, zaczyna się w marcu 2020 r.,

Wymagania

Kandydaci muszą mówić komunikatywnym angielskim (poziom B1 lub wyższy), być sprawnym i zdrowym, zmotywowanym, być niekaralnym, dobrze jeśli mają własny samochód, firma nie zapewnia zakwaterowania dla pracowników. Praca w Kopenhadze i na całym obszarze Zelandii. Kandydaci pracujący w Kopenhadze mogą kożystać z firmowego roweru lub skuteru, inne części, takie jak Zelandia - potrzebny własny samochodu, aby dostarczyć rzeczy do adresów.

Nasza oferta

Praca 25-35 godzin tygodniowo, elastyczne godziny pracy między kl. 01.00/02.30 i 06.30/07.30 Wynagrodzenie w zależności od obszaru: kod pocztowy 3000-4990 = wynagrodzenie 131 DKK/h brutto, kod pocztowy 1000-2990, wynagrodzenie 157 DK/h brutto. Zatrudnianie przez duńską firmę, umowa o pracę – umowa związkowa i wypłaty co 2 tygodnie.