25 taksówkarzy Norwegia Oslo, wynagr. ok 20.000 zł/mc netto

Stawka

5 000.00
(NETTO )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Oslo , Norwegia

Opis stanowiska

Szukamy 25 taksówkarzy do Norwegii, Oslo. Praca od końca kwietnia na stałe. Praca na luksusowych nowych autach typu Tesla, Mercedes, BMW dużej firmy norweskiej.

Wymagania

Wymagamy doświadczenia, uprawnienia w pracy jako taksówkarz, ważne prawo jazdy kat.B, podstawowa znajomość języka angielskiego (używane w pracy aplikacje do tłumaczeń).

Nasza oferta

Wynagrodzenia rzędu 5000-6000 zl/tydzień netto (od tego potrącany koszt zakwaterowania). Zakwaterowanie koszt 5000 nok/mc za pokój pojedynczy. W czterech pierwszych miesiącach, jeden tydzień pracy w miesiącu jest płatny później, płatność jest wstrzymywana na rzecz ubezpieczenia, rozliczenie pełne za 4 tygodnie wypłacone jest w 5 miesiącu. Praca 7 dni w tygodniu po +12 godzin. Rotacje 8/2 lub 10/2. Pierwszy lot finansowany przez firmę norweską. Płatności raz w miesiącu. Zatrudnienie przez firmę norweską na warunkach norweskich.