13,27 euro brutto plus dodatki - Pakowanie wieprzowiny!

Stawka

13.27
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Apeldoorn , Tilburg , Enschede , Holandia

Opis stanowiska

  • pakowaniu mięsa w folię, a następnie do pudełek i na palety,

  • sortowaniu mięsa wg barwy i masy,

  • czyszczeniu skrzynek i układaniu na paletach,

  • czyszczeniu natryskowym dużych skrzynek wodą ze strumienia wysokociśnieniowego,

  • wkładaniu mięsa do maszyny/na taśmę produkcyjną,

  • pracy na ekspedycji,

  • pracy na wózku widłowym i wózku EPT,

  • pracy przy krojeniu, wykrawaniu mięsa

Wymagania

  •  mile widziane prawo jazdy kategorii B- nie wymagane!

  •  chęć związania się na dłuższy okres czasu- minimum 3 miesiące

Nasza oferta

  • Brak stawki wiekowej
  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności