Złota rączka - demontaż/naprawa pralek, 600 euro/tyg.

Stawka

600.00
(NETTO )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Boxtel , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: złota rączka (naprawa/demontaż pralek)

Miejsce pracy: Boxtel- Holandia
Przewidywany start: praca od zaraz
Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok
Stawka: od 15€ - 20€ brutto (tygodniówka ok 500-600€ netto) w zależności od doświadczenia

Szukamy osób ze zmysłem technicznym, mających pojęcie o usuwaniu usterek i/lub demontażu sprzętu AGD, w szczególności pralek. Firma zajmuje się nadwaniem im drugiego życia, poprzez naprawę lub pozyskiwanie części nadających się do ponownego użycia lub recyklingu.

Wymagania

  • doświadczenie w pracach technicznych
  • samodzielność
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niderlandzkiego
  • mile widzane prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

  •  holenderską umowę o pracę,
  •  legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  •  możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
  •  tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
  •  dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,
  •  zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym spełniające normy certyfikatu SNF,
  •  holenderskie ubezpieczenie,
  •  bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
  •  opiekę koordynatorów,
  •  profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.