Zbrojarz. Kontrakt holenderski, A1 lub ZZP. Od zaraz!

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Maastricht , Holandia

Opis stanowiska

Holenderskie biuro pośrednictwa pracy Job Match Nederland, poszukuje dla swojego klienta, pracowników na stanowisko:

Zbrojarz. Kontrakt holenderski, A1 lub ZZP

CV, w języku angielskim, niemieckim lub holenderskim.

Okolice Maastricht.
Start: styczeń 2023

Wymagania

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na stanowisku zbrojarza  (minimum 3 lata)
Chętnie wykształcenie kierunkowe
Sprawna umiejętność czytania rysunku technicznego
Dobra kondycja fizyczna
Umiejętność pracy w grupie oraz samodzielnie
Dobra znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego
Certyfikat VCA
Samochód oraz podstawowe narzędzia

Nasza oferta

Oferujemy:
- długotrwałe, stabilne zatrudnienie.
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia, około 600 euro netto/40 godzin. ZZP stawka 34 euro/godz.
- holenderską umowę
- bezpłatne zakwaterowanie
- ubezpieczenie zdrowotne
- tygodniowe wynagrodzenie