Zbrojarz

Lokalizacja

Austria , Anglia

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy,Szwajcaria, Holandia, UK, Irlandia, gdzie pozyskujemy klientów.

Zbrojarz

Miejsce pracy: Austria

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Austria

Kontrakt na okres: nieokreślony

Zakres pracy: montaż zbrojenia

Wymagania:

  • samodzielność w pracy i poza pracą,
  • przesłanie do nas aktualnego CV w j. niemieckim, świadectw pracy, referencji wyłącznie przez FORMULARZ APLIKACYJNY znajdujący się pod ogłoszeniem (w przypadku braku miejsca w formularzu proszę o przesłanie pozostałych dokumentów jako odpowiedź na emaila, który wysyłamy po przesłaniu aplikacji)
  • doświadczenie w zawodzie min 5 lat,
  • szukamy osób ze znajomością jak i bez znajomości j. niemieckiego
  • dyspozycyjność,
  • chęć do wyjazdu za granicę,
  • posiadanie własnego samochodu - może być jeden jeżeli w grupie
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zarobki: 2800-2900€/h netto za 168h pracy
  • liczba godzin pracy w miesiącu: 168/mc + nadgodziny płatne + 50%
  • dodatkowa 13 (14) pensja
  • zatrudnienie przez pracodawcę z Austrii,
  • zakwaterowanie zapewnione (koszt ok 350-400€ na miesiąc - pracodawca potrąca),
  • płatny urlop
  • opiekę z naszej strony w trakcie trwania pracy

formularz na stronie