Zbieranie zamówień - magazyn z ubraniami do 27,36€ / Holandia

Stawka

13.68
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Helmond , Holandia

Opis stanowiska

CO BĘDZIESZ ROBIĆ? Będziesz pracować w magazynie z ubraniami markowymi (np. Puma, Pepe Jeans, G-star) Twoje główne zadania to:

  • kompletacja zamówień
  • skanowanie produktów
  • przygotowywanie zwrotów
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • rozładunek ciężarówek
MIEJSCE PRACY: Holandia, możliwa praca w różnych miejscowościach: Helmond, Grasbeemd, Vossenbeemd i Gerstdijk.

STAWKA: Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €13,68/h

+ DODATKI
  • Sobota 40h/ tydzień  125% (17,10/h € brutto)
  • Niedziela 40h/ tydzień  150% (20,52/h € brutto)
  • Sobota powyżej 40h/ tydzień 150%  (20,52/h € brutto)
  • Niedziela powyżej 40h/ tydzień 200% (27,36/h € brutto)

Wymagania

  • motywacja
  • prawo jazdy kat.B
  • język angielski

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierująca do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie